Packung AKADEMIE 2024

Konečně vzdělávací program,  se kterým to můžete zabalit. Jste na prahu objevování světa obalových materiálů nebo jste ostřílení obaláři a zajímají Vás inovativní řešení pro Váš provoz? Hledáte komplexního průvodce, který vás provede vším, co je třeba o obalech vědět? Pak je Packung AKADEMIE 2024 právě pro vás!

Proč se přihlásit?

  • Komplexní program: Probereme vše, na co si dát při výběru obalů pozor a to od základů. Dozvíte se důležité parametry obalů jako např. stretch fólie, projdete pokročilé obalové systémy jako protiskluzový systém a nebo specifické krabice na míru – nabízíme vše v jednom balíku.
  • Automatizace: V dnešní době se stále více spoléháme na technologii. Dozvíte se, kdy se automatizace vyplatí, jak správně počítat náklady a jak vyhodnocovat její efektivitu.
  • Odborná školení: Školit vás budou odborníci s bohatými zkušenostmi v oboru v čele s Adamem Kratochvílem a Jiřím Hlávkou, kteří vám předají své znalosti a zkušenosti.

Kdy a kde? Packung AKADEMIE 2024 bude probíhat v předem stanovených pátečních termínech v malebném prostředí Horních Věstonic.

Pro koho je akademie určena? Pro všechny, kteří mají zájem dozvědět se více o obalovém hospodářství, ať už jste v oboru nováčci, nebo již máte nějaké zkušenosti a chcete své znalosti rozšířit.

Zajistěte si své místo již dnes! Kapacita je omezená, proto neváhejte a rezervujte si své místo co nejdříve. Přidejte se k nám na Packung AKADEMIE 2024 a stante se expertem v oboru obalového hospodářství.

Těšíme se na vaši účast!

Organizační tým

Adam Kratochvíl
CEO Packung.cz

Jiří Hlávka
CSO Packung.cz

Tomáš Koláček
CMO Packung.cz

Jak probíhají akce u nás?

Místo konání:
Packung s.r.o.
Jabloňová 225
69181 Horní Věstonice

Obecné organizační informace a registrace

Tomáš Koláček
Tel. i SMS: +420 721 082 050
kolacek@packung.cz