Webinář: Case Erectory a Sealery LANTECH – Kompletace krabic díky automatizaci

14.4.2023 9:00 – 10:30

Stroje Case Erector a Case Sealer společnosti LANTECH jsou velmi efektivní technologií v automatizaci průmyslového balení. Zařízení Case Erector je navrženo k sestavení krabic, které se používají k balení různých typů výrobků, zatímco Case Sealer slouží k uzavírání těchto krabic. Díky použití obou těchto strojů je možné rychlá a efektivní kompletace velkého množství krabic, což umožňuje snadné a účinné balení výrobků. Obě zařízení fungují velmi dobře jako součást plně automatizovaných výrobních linek, které mohou být navrženy tak, aby splňovaly specifické požadavky zákazníka (zásobníky více typů krabic, způsoby a směry balení a lepení..). Tyto stroje přinášejí významné úspory nákladů práce a zásadně zvyšují produktivitu, což je v dnešní době zásadní diskusní téma pro výrobní a fullfilmentové společnosti, které se snaží maximalizovat ziskovost svých operací holisticky.

Přidejte se k nám na našem webináři, kde Vám ukážeme konkrétní realizace strojů LANTECH v ČR a možnosti jejich uplatnění v provozu.

Jaká témata budeme řešit?

  • Jaké jsou optimální rozměry krabic pro různé druhy výrobků?
  • Jaké jsou nejlepší postupy pro minimalizaci chyb a zpoždění?
  • Jaký je optimální nákladový model pro výrobu a použití krabic, a jak mohou být náklady minimalizovány bez ohrožení kvality?
  • Jakým způsobem lze sledovat a spravovat skladové zásoby krabic, aby byly vždy k dispozici, když jsou potřeba, a aby se minimalizovaly ztráty a odpad?

Věříme, že v průběhu webináře narazíme na mnoho dalších dotazů, kterým se musí manažer logistiky věnovat při hledání nejlepšího řešení pro efektivní a úspěšné zajištění všech logistických procesů spojených s kompletací a lepením krabic.

Kdo Vás webinářem provede?

Jiří Hlávka
CSO Packung s.r.o.

„V Packungu mám na starosti řízení obchodu a zajímám se o komplexní obalové řešení pro skladovou automatizaci.“

Rob Emons
Sales Representative | Lantech

„Get Load from point A to point B, in ‘As Made’ condition, at lowest cost effectively shipped.“