Celý rok na houby? Přesně tak.

Žijeme ve zvláštní době. Prosperující ekonomika se roztancovala a ve víru vášně zpřetrhala fungující vazby. Bez obalu říkáme, že tento rok pro nás byl opravdu náročný.

Mnohem více než kdy jindy si uvědomujeme, jak důležité je pevné propojení toho, co funguje. Mnohem víc uvažujeme nad tím, co uděláme. Sbíráme zkušenosti, abychom se rozhodovali správně.

Budoucnost nás překvapuje a naplňuje zvědavostí. Co tedy přesně chceme říct balením, které právě držíte v ruce?

Courier delivering order to customer door

Děkuji.

S námi to můžete zabalit a toho si velmi ceníme. Během roku 2022 jsme si mnohokrát ověřili, jak moc se vyplatí spolupráce postavena na pevných základech. Děkujeme za to, že máme možnost rozvíjet se v úžasných nových prostorách, které budujeme pro Vaše budoucí i současné obaly.

Na míru.

Jsme rozdílní. Máme různé potřeby. Nechceme plýtvat, ale chceme být v bezpečí. Když něco tvrdíme, nejsou to řeči do vzduchu. Proč? Moc dobře víme, jaká je cena transportu vzduchu. Krabička, kterou držíte je vyrobena na míru na našem stroji. Spočítali jsme si, že díky tomu ušetříme až 30% nákladů na výrobu a přepravu. Krabičku, můžete opětovně využít, zrecyklovat a nebo zkompostovat. Zůstane po ní jen dobrý pocit.

Storehouse workers keeping records of boxes.
Kids planting tree in city park

Někdy to je na houby, ale pak to příjde.

Jistě jste zažili situaci, kdy se Vám nedaří práce na důležitém projektu. Najednou příjde zlom (někdy je to úplně jednoduché uvědomění chcete-li „osvícení“) a Vám se dařit začne. Proto dává smysl se pořádně ponořit do podhoubí projektu a úspěchy Vám porostou jako houby po dešti.

Vše dobré kolem nás.

Díváme se kolem sebe. Mysli globálně a jednej lokálně – pro nás není jen prázdné heslo. Ceníme si práce šikovných lidí v našem okolí – většina z nás také pochází z Horních Věstonic a nejbližšího okolí. Pečlivě jsme vybrali lokální speciality a produkty našich přátel a blízkých známých, jejichž práci dlouhodobě důvěřujeme. Vy tak můžete všemi smysly zjistit, jak opravdu chutná Pálava.  Je to místo, kde stavíme společnost, která dokáže z dat vydolovat informace a ty efektivně používat. Místo, kde budujeme ekosystém, který stojí na pevných základech v neklidných dobách.

Farming and agriculture concept

PF 2023

Děkuji Vám společně se všemi „Balíky“ z Horních Věstonic za důvěru v roce 2022. Těšíme se na další zajímavé spolupráce v budoucnu. Ať už u nás nakupujete na BOX48 nebo spolupracujete s některým, z našich obchodních zástupců – domluvme si společnou schůzku. Rádi s Vámi probereme, jak Vám může použití novinek technologie 4.0 a datové analýzy v obalovém hospodářství pomoci. Neplýtvejme, šetřeme a podložme naše rozhodnutí daty. Vyplatí se to všem – především Vám. Díky, že víte, že s námi to můžete zabalit.

Adam Kratochvíl
CEO Packung.cz