Vítejte na virtuálním RESHOPER stánku společnosti Packung

Děkujeme za Vaši návštěvu na našem stánku č.10 na RESHOPER 2022. Na Vaše další dotazy rádi odpovíme na poptavky@packung.cz.

OBALY-OPTIMALIZACE.CZ

Je pro Vás konkrétní podoba Vašeho obalu důležitější než rychlost jeho výroby? Pak Vám může pomoci poradneství v oblasti optimalizace obalů. Náš projekt OBALY-OPTIMALIZACE.cz se tímto tématem zabývá dlouhodobě a důvěřují nám stovky firem napříč obory. Zajišťujeme tak technické a ekonomické posouzení stávajícího stavu Vašeho balení na základě reálných dat a možností Vašeho provozu.

PANOTEC.CZ

Velíte distribučnímu centru a Vaše myšlenky se točí okolo automatizace a optimalizace přepravních nákladů? Představíme Vám stroje PANOTEC. Vyrábí vysoce kvalitní obaly se vysokou ochranou produktu. Úspora nákladů probíhá díky přesným krabicím na míru just-in-time. Přesvědčete se sami přímo u našich klientů jako elektrospecialista DATART nebo výrobce garážových vrat KRUŽÍK, kteří už tuto technologii používají.

BOXOLLO.COM

Rádi bychom Vám také představili náš nejnovější projekt, na který jsme obzvlášť pyšní. BOXOLLO.com je algoritmus pro výpočet nejmenší možné velikosti krabice pro přepravu Vašich produktů.

Potřebujete zabalit novou objednávku ve Vašem e-shopu nebo spočítat ideální balení pro komponenty skříně v nábytkářské firmě? Využijte BOXOLLO. Pro obě možnosti pomůže zrychlit proces balení, snížit spotřebu obalů a přispěje k bezpečnější přepravě ke klientovi.

Z Vašeho informačního systému odešlete dotaz s rozměry a váhou jednotlivých položek objednávky. BOXOLLO navrhne krabici s optimálními rozměry pro danou objednávku. Vizualizace optimálního umístění produktů v krabici usnadní operátorovi balení.

Chytrá a inspirativní videa technologií, které používáme

BOX48.CZ

BOX48.cz je ideálním začátkem pro start Vašeho profesionálního balení. Krabice na míru Vám ušetří za výplně. U nás nemusíte platit minimální množství – vzorky si můžete zařídit už od 1 kusu. S výběrem Vám poradíme. Kromě krabic na mírů si vyberete spoustu dalšího obalového materiálu jako lepící pásky a stretchové fólie.

Youtube kanál BOX48.cz

Jak reálně vypadají naše krabice? Podívejte se sami na náš youtube kanál, kde najdete kompletní návody, tipy a informace pro snadné složení Vašich krabic na míru. TIP: Co o nás říká náš klient Wuders.cz?

Vyrobte si krabici na míru třeba hned

Letáčky našich projektů ke stažení

Kontakty na náš RESHOPER 2022 team